אודות

 

GS Caltex נוסדה במאי 1967 כחברת הנפט הפרטית הראשונה בקוריאה.

GS Caltex מספקת יותר משליש מצרכי הנפט של קוריאה ויצוא מעל 50% ממוצריה.

 

מתקני זיקוק: ל – GS Caltex מתקני זיקוק נפט גולמי עם קיבולת של 775,000 חביות ליום (123,200 מ”ק / ד).

 272,000 חביות (43,200 m3) של נפט וסולר מדי יום.

נפט: לGS Caltex יש כושר הייצור היומי של 775,000 BPSD יותר מ 50% של התפוקה הכוללת מיוצא.

פטרוכימיה: GS Caltex בנה מפעל פוליפרופילן בשנת 1988. זה היה בעקבות התרחבות לתוך העסק ארומטיים בשנת 1990. כיום, GS Caltex מייצרת פטרוכימיה בסיסית.

בסיס שמן ושמנים: בחודש נובמבר 2007, GS Caltex החלה בסיס ייצור הנפט עם קיבולת של 16,000 BPSD. החל בשנת 2011, כושר הייצור שלה הגיע 26,000 BPSD, GS Caltex היצוא יותר מ -70% מכלל הייצור הבסיסי שלה שמן. GS Caltex מייצרת 9,000 BPSD של חומרי סיכה ליום ו- 8,000 MTA של מוצרי גריז בשנה.

Jin-Soo Hah

יושב ראש ומנכ"ל תאגיד GS CALTEX

קפיצת מדרגה לחברה כמובילה עולמית בשירות האנרגיה הכולל

במהלך 40 השנים האחרונות, GS Caltex, שמטרתה להיות מנהיגת שירות האנרגיה הכולל, הצטיינה בעסקי הנפט והפטרוכימיה, אך גם מגוונת בעסקי האנרגיה שלה, בכדי להפוך למנהיגה בתעשיית האנרגיה.
יתר על כן, GS Caltex התרחבה לתוך תחומי עסקים כגון גז עיר, LNG, חשמל, חקר ייצור, חנויות קמעונאיות, e-business, ואנרגיה חדשה ומתחדשת, ובכך מכסה את כל שדות האנרגיה והופכת לספקית שירות האנרגיה הכולל בעלת התחרות גלובלית .
באמצעות המוצרים והשירותים שלנו אשר מבדילים אותנו מהמתחרים שלנו, נמשיך לשאוף לקראת החזון שלנו: “מנהיגות במתן שירות אנרגיה כולל”.

מה זה Kixx LUBO?
GS Caltex שמני בסיס יכולה לתת את הפתרון האופטימלי עבור חומרי סיכה איכותיים.

בחודש נובמבר 2007, החלה GS Caltex ייצור שמן בסיס עם קיבולת 16,000BPSD. החל בשנת 2010, כושר הייצור שלה מחזיק 23,000 BPSD; GS Caltex הרחיבה את כושר הייצור של שמן הבסיס שלה לקיבולת 26,000 BPSD דרך חידוש מפעל שמן הבסיס שלה בשנת 2011. באמצעות שימוש בטכנולוגית hydrocracking האחרונה, GS Caltex מייצרת שמני בסיס באיכות גבוהה ידידותיים לסביבה אשר עונים על מפרט מאתגר של יצרני סיכה. GS Caltex כבר מייצאת יותר מ 70% מכלל ייצור שמן הבסיס שלה בחו”ל. כאשר הביקוש לשמן בסיס באסיה עולה ברציפות, GS Caltex שואפת להיות הספק המשפיע הדומיננטי של שמן בסיס באיכות גבוהה באסיה באמצעות הרחבות ושיפורים נוספים.
 
הצורך של משווקי שמן סיכה לעמוד בסטנדרטים רגולטוריים מחמירים יותר ומפרטים מאתגרים גדל. המעבר המתמשך לשמני מנוע רכב באיכות גבוהה מונע בעיקר על ידי דרישות תעשיית הרכב שיותר כגון תקן פליטת רכב מחמיר. הביקוש התעשייתי נע גם לעבר נוזלים הידראוליים HVI ושמן טורבינות בעל יציבות גבוהה לחמצון. מאחר שיותר מ 80% של תוכן חומרי הסיכה מורכב משמן בסיס, שמן בסיס באיכות גבוהה הוא חיוני בהפקת חומרי סיכה באיכות גבוהה יותר.קבוצות שמני הבסיס של GS Caltex II / III יכולות לתת את הפתרון האופטימלי עבור חומרי סיכה איכותיים אשר שמנים בסיסיים קונבנציונאליים אינם מסוגלים לספק.
 
באמצעות כושר ההמצאה בעיצוב המתקן, ל-GS Caltex יש את הגמישות לשלוט על הכמות הרצויה של הייצור של שמני בסיס בקבוצה II וקבוצה III. GS Caltex יכולה גם לייצר שמני בסיס לרכב כבד באיכות גבוהה להחלפת שמן לבן בהיר. לשמני הבסיס של GS Caltex מקבוצה II / III יש תכונות מעולות של טמפרטורה נמוכה וצבע לבן בהיר שקוף. שמן בסיס מקבוצה II / III המיוצר על ידי GS Caltex הוא ידידותי לסביבה עם תנודתיות נמוכה, הפחתת צריכת השמן ושיפור צריכת הדלק. GS Caltex מציעה יציבות תרמית וחמצון גבוה לתמיכה במרווחי זמן החלפה ארוכים. כל היתרונות הללו הם תוצאה של טכנולוגית hydrocracking האחרונה. יתרונות אלה מסייעים ל- GS Caltex להתאים בצורה יעילה יותר לתנאי השוק המשתנים וליצור שביעות רצון גבוהה יותר של הלקוחות.
 
Kixx LUBO, השם החדש בשמן הבסיס, הוא שילוב של המותג Caltex GS המשפחה Kixx ובסיס שמן סיכה. השם Kixx מקורו באטימולוגיה של “בעיטה” לתיאור מהירות, כוח ודינמיות. עם השקת GS Caltex ,Kixx LUBO  תתמקד בתקשורת עם לקוחות והקמת שותפויות אסטרטגיות.
 
אתר Kixx LUBO הושק על מנת לספק ללקוחותינו מידע על המוצרים, הטכנולוגיה והשירותים שלנו. אנו מקווים שתיהנה מהאתר שלנו ותמצא את המידע מועיל. תודה על העניין המתמשך שלך ב- GS Caltex ו- Kixx LUBO.